CZ
MENU

O Nás

Společnost FUN RIDES TECH s.r.o. byla založena jako pokračování činnosti společnosti AVAL CZ s.r.o. Tato firma, založena v roce 2002 navazovala na provoz zámečnické dílny Josefa Režného, který v tomto oboru působil již od roku 1990. Společnost AVAL CZ se věnovala především zakázkové výrobě a montáži ocelových konstrukcí, zámečnických výrobků, strojů a zařízení. Později se vize zakladatele firmy, Josefa Režného, přesunula více do zábavního průmyslu. Na tuto myšlenku poté navázal i jeho syn Stanislav. V roce 2008 se však firma AVAL CZ dostala do nepříznivé finanční situace a následkem toho byla její činnost ukončena. S vidinou lepších zítřků vznikla v roce 2009 firma FUN RIDES TECH a to již pod vedením jednatele Stanislava Režného.

Nově vzniklá společnost, navazující na rodinnou tradici, si již od svého počátku zakládala na vysoké kvalitě výrobků, individuálním přístupu, férovém jednání a to nejen vůči svým zákazníkům, ale i směrem ke svým zaměstnancům a obchodním partnerům.

Výrobu atrakcí a kolotočů, na kterou se firma zpočátku soustředila, následně doplnila produkce silničních turistických vláčků, která v současné době tvoří více než 80 % ročního obratu společnosti. Turistické vláčky se staly vášní otce Josefa i syna Stanislava Režných. Oba společně pracovali na zdokonalování jejich konstrukcí a současně i na vývoji nových modelů. I díky tomu firma FUN RIDES TECH s.r.o. vyniká na českém i slovenském trhu a to především zpracováním a technickou úrovní vyhlídkových vláčků. Vláčky vyráběné v areálu v Bílovicích u Prostějova jsou schválené k provozu na veřejných komunikacích Ministerstvem dopravy České Republiky. Splňují také požadavky na přepravu osob dle evropské směrnice pro motorová vozidla (EHK 107). Převážná část produkce společnosti směřuje na český trh. Svoje dlouholeté zákazníky má však také na Slovensku a nově se svou produkcí pronikla i na Blízký východ.

„Bezpečná zábava pro celou rodinu“, to je krédem firmy, která v tomto specifickém odvětví dbá na to, aby byly veškeré výrobky v souladu se zákony a normami. Právě díky tomu se jí podařilo docílit toho, aby byly všechny turistické vláčky z její dílny schváleny k provozu na pozemních komunikacích Ministerstvem dopravy ČR.